KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11809292
nr 1180 9292
Sten Ahlberg
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, Utan titel, signerad. Olja på duk, 46x55 cm
Sten Ahlberg, svensk bildkonstnär född 1952 i Växjö.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 april 2018
kl 19:48:26
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr